برای رانندگی با پورشه کلاسیک ۹۱۷ در جاده مجوز صادر شد!

خودروی پورشه کلاسیک ۹۱۷ از خودروهای پر طرفداری است که در پیست مسابقات رانندگی وجود دارد این خودرو یک خودرو فوق العاده برای اینگونه مسابقات است.

رانندگی با پورشه کلاسیک 917

برند آلمانی سازنده پورشه با توجه به نیازهای موجود هنوز نتوانسته است خودرویی استاندارد برای رانندگی در جاده طراحی کند. کلودیو رودارو از رانندگانی است که از خودروی پورشه مسابقاتی یک خودرو مناسب با استانداردهای جاده ای طراحی کند.

رانندگی با پورشه کلاسیک 917

ایجاد برخی تغییرات در قسمت اگزوز و تنظیم موتور خودرو می تواند این گونه اتومبیل ها را به اتومبیلی مناسب برای رانندگی در جاده تبدیل کند همچنین برخی از این خودروها از طراحی های ویژه ای برخوردارند که به لحاظ فیزیکی در جاده موجب ایجاد ترافیک جاده ای و یا خیابان ها می شوند بنابراین ایجاد برخی تغییرات فیزیکی نیز می تواند به این موضوع و استاندارد شدن خودرو کمک کند.

رانندگی با پورشه کلاسیک 917

خودرو پورشه از پیشرانه ۹.۴ لیتری با ۱۲ سیلندر خنک کننده و ۶۰۰ اسب بخار قدرتی برخوردار است وزن این خودرو ۶۰۰کیلوگرم است که با توجه به این ویژگی نمی تواند گزینه مناسبی برای رانندگان جاده ای باشد و ایجاد این تغییرات می تواند موجب استاندارد شدن ان و تطابق این خودرو با شرایط جاده ای شود.

The post برای رانندگی با پورشه کلاسیک ۹۱۷ در جاده مجوز صادر شد! appeared first on آرگا.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *