تغییر صدای خودرو با استفاده از گجت در خوردوهایی با موتور برقی

صنعت خودرو در دنیای امروز در حال تغییر و تحولات فراوانی است که از سوی مشتریان تقاضا می شود و شرکت های جهانی خودروسازی برای به دست آوردن بازار انحصاری سعی در برآورده کردن نیازهای مشتریان دارند.

تغییر صدای خودرو با استفاده از گجت

بسیاری از افراد که از رانندگی لذت می برند برای خرید خودرو به دنبال معیارهایی چون سرعت، امنیت و لذت رانندگی با اتومبیل هستند یکی از لذت هایی که هر فردی در هنگام رانندگی دوست دارد تا آن را تجربه کند تجربه هماهنگی میان سرعت و صدای اگزوز است که در حین رانندگی حس خوبی را به آنان القا خواهد کرد.

تغییر صدای خودرو با استفاده از گجت

این تجربه در خودروهای بنزینی بیشتر به چشم می خورد و با الکتریکی شدن موتور برخی از خودروها و امکانات پیشرفته آن به دلیل عدم هماهنگی میان اگزوز و سرعت هنوز نتوانسته اند به محبوبیت خودروهای بنزینی دست یابند.

تغییر صدای خودرو با استفاده از گجت

یکی از شرکت های سوئدی برای برطرف کردن این نیاز متقاضیان، از ایده جالب به کار بردن گجت های تولید صدا در این خودرو استفاده کرده است این گجت در قسمت فندک خودرو به کار گذاشته می شود و این قابلیت را دارد تا صدای پیشرانه خودرو را با ۱۰ سلندر خورجینی به نمایش بگذارد.

تغییر صدای خودرو با استفاده از گجت

اولین نسخه از این گجت ها توسط شرکت سوئدی ساندریسر طراحی شده است و به نوعی با شبیه سازی صدا به نیاز این دسته از متقاضیان پاسخ خواهد داد.

The post تغییر صدای خودرو با استفاده از گجت در خوردوهایی با موتور برقی appeared first on آرگا.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *