توضیح مدیر شیائومی در رابطه با قیمت های مناسب گوشی شیائومی

شرکت شیائومی یکی از شرکت های موفق در زمینه تولید گوشی است که در سال های اخیر به دلیل این پیشرفت و توسعه با ارزش گذاری بالایی در حال واگذاری بوده است.

قیمت های مناسب گوشی شیائومی

شیائومی روند رشد و توسعه بسیار خوبی داشته است و با رونمایی از گوشی بلک شارک، به موفقیت های بیشتری دست یافته است این شرکت در بازار رقابتی چین جایگاه مناسب خود را بدست آورده است و گوشی های مختلفی را ارائه داده است.

طبق گفته های لی جون، یکی از سیاست گذاری هایی که توانسته به موفقیت این شرکت کمک کند پیشروی بر اساس طرح و هدف های خود شرکت است در واقع این برند سعی نداشته تا در این مسیر از سایر برندها الگوبرداری کند و راه آنها را در پیش بگیرد بلکه با ارائه دادن طرح های جدید توانسته خدمات مناسبی را به متقاضیان بدهد.

قیمت های مناسب گوشی شیائومی

گفته های لی جون در رابطه با نوع درآمد زایی این شرکت نشان می دهد که ارائه خدمات توسط این برند توانسته عاملی برای درآمد زایی و سود دهی آنان محسوب گردد. این خدمات شامل طراحی سخت افزارها و نرم افزارهایی است که استفاده از آن توسط کاربران موجب سود دهی آنان می شود.

قیمت های مناسب گوشی شیائومی

از دیگر راهبردهای این برند برای به دست آوردن سود بیشتر، استفاده از محبوبیت این برند است در واقعا این شرکت با بدست آوردن اعتماد مشتریان نسبت به این برند محصولات دیگری را نیز به بازار عرضه می کند که با این برند شناخته می شوند و از فروش آن سودهایی کلانی عاید این شرکت خواهد شد.

The post توضیح مدیر شیائومی در رابطه با قیمت های مناسب گوشی شیائومی appeared first on آرگا.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *