حراج ماوی بهار ۹۷ Mavi

انواع پوشاک زنانه مردانه بچه گانه برند ماوی Mavi

حراج ماوی در ترکیه

در حراج ماوی در استانبول و دیگر شهرهای ترکیه مانند: آنتالیا، وان، ازمیر، آلانیا و … بسیاری از محصولات این برند را می توانید تا ۵۰% قیمت واقعی از فروشگاههای آن در سطح شهر تهیه نمایید. پوشاک ترک همیشه مورد علاقه ایرانیان داخل و گردشگرانی است که به ترکیه سفر میکنند و مانند لوازم دیگر ترک خواهان زیادی دارد و جز مواردی است که از طرف مسافران ایرانی خرید و به داخل ایران حمل میشود.

زمان حراج ماوی در ترکیه

زمان حراج ماوی در ترکیه زمان خاصی نداشته و در چهار فصل سال دارای حراج میباشد, برای اطلاع از تاریخ حراج ماوی در ترکیه میتوانید در پایین همین صفحه به شماره تلفن موجود در بنر پیام دهید تا همکاران ما اطلاعات دقیق در اختیار شما قرار دهند. از دیگر روشهای اطلاع از زمان حراج ماوی در ترکیه میتوان به وبسایت شرکت ماوی اشاره نمود. شما عزیزان ساکن در ترکیه میتوانید با مراجعه به این وبسایت از زمان و تاریخ حراج این برند در ترکیه مطلع گردید و یا از طریق همین سایت و به صورت اینترنتی محصولات ماوی را خریداری نمایید. در حال حاضر محصولات این برند را میتوانید با تخفیف ۵۰ درصدی از طریق لینک : mavi.comو به صورت اینترنتی خرید کنید. mavi jeans - حراج  ماوی بهار ۹۷  Mavi فروشگاه ماوی در مرکز خرید مرمره پارک MarmaraPark فروشگاه ماوی در مرکز خرید توریوم Torium فروشگاه ماوی در مرکز خرید پلیکان Pelican

خرید اینترنتی پوشاک از ترکیه

نگران خرید از ترکیه نباشید !!! اگر میخواهید از سفر گردشی خود در ترکیه لذت ببرید و در عین حال لذت خرید پوشاک ترک با قیمتهای تخفیف دار و حراجها استفاده کنید، میتوانید کار خرید از ترکیه را به شرکت الما تریدینگ که سالها تجربه خرید اینترنتی و امور تجاری را در این زمینه دارد ، بسپارید. این شرکت آماه است که تجربیات خود را در اختیار شما عزیزان قرار دهد، کافیست که از طریق یکی از راههای زیر که در عکس الصاقی میبینید با ما تماس گرفته و مشورت کنید.

elma trading2 10 - حراج  ماوی بهار ۹۷  Mavi

مجله مرمر برترین مرجع اطلاع رسانی فارسی زبان در ترکیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *