رونمایی از خودرو مفهومی سوپر لوکس ولوو S90 امبینس

خودرو ولوو ساخت یک شرکت چینی است که از طراحی های خاصی در زمینه صنعت خودرو برخوردار است و در تولید خودرو جدید خود از خودرو سدان برای مفهوم سازی طراحی آن استفاده کرده است.

سوپر لوکس ولوو S90

در طراحی خودرو ولوو جدید از ایده های جالب و هیجان انگیزی استفاده شده است به عنوان مثال: در قسمت جایگاه سرنشینان عقب شما تغییرات مختلفی مشاهده می کنید که در صندلی آن و امکانات راحتی دیگری برای سرنشینان ایجاد شده است.

سوپر لوکس ولوو S90

از ایده های دیگر طراحی این خودرو جلوه های بصری به کار رفته شده در آن را می توان مثال زد شما در قسمت ساندروف این خودرو جلوه هایی از جنگل ها و دریاچه های مختلف را مشاهده می کنید.

در طراحی این خودرو شاهد نمایش ویژه شبانه خواهید بود که در هنگام استراحت یا خواب یک حالت انرژی بخش و آرامش دهنده در شما ایجاد می کند.

سوپر لوکس ولوو S90

این خودرو دارای سیستم صوتی مناسب و با کیفیت است قابلیت بلوتوث در این خودرو این امکان را می دهد تا از تم های مختلف موجود در گوشی برای قسمت ساندروف آن استفاده کنید همچنین با داشتن قابلیت بلوتوث می توانید از موزیک های مورد نظر خود برای پخش خودرو استفاده کنید.

سوپر لوکس ولوو S90

سیستم تعبیه هوای این خودرو ۴ نوع عطر مختلف را در فضای خودرو پخش می کند که به تعویض هوای داخل خودرو کمک می کند. این خودرو اوکس با امکانات و قابلیت های ویژه ای که دارد به بازارهایخاص و به طور انحصاری وارد می شود.

The post رونمایی از خودرو مفهومی سوپر لوکس ولوو S90 امبینس appeared first on آرگا.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *