عرضه گلکسی ایکس سامسونگ در سال آینده با صفحه نمایش ۳.۵ اینچ

امروزه چندین برند معتبر در دنیا در حال به روز رسانی گوشی های هوشمند می باشند اما با این وجود بازار رقابتی گوشی های هوشمند تا حدودی به حد سکون خود رسیده است و ارائه تکنولوژی گوشی هوشمند تاشو می تواند تغییرات مهمی را ایجاد کند.

گلکسی ایکس سامسونگ

هواوی، سامسونگ و ال جی از سه برندی هستند که در حال حاضر در حال ارائه اطلاعاتی درباره گوشی های تاشوی هوشمند هستند و سامسونگ با انتشار تصاویری از مدل این گوشی تاشوی هوشمند تا کنون این رقابت را به نفع خود تمام کرده است و در مقابل شرکت های سازنده کره ای نیز در حال طراحی این گوشی می باشند.

گوشی گلکسی ایکس تاشو با طراحی حرکت صفحه نمایش به داخل و بیرون صورت گرفته است و این امر عملکرد و مقاومت صفحه نمایشگر را مورد تردید قرار می دهد در راستای این موضوع شرکت سامسونگ بیان کرده است که در طراحی این گوشی از سه صفحه نمایشگر اولد استفاده شده است.

گلکسی ایکس سامسونگ

با دارا بودن قابلیت تاشو در این گوشی های هوشمند اندازه این گوشی ها نباید بزرگ باشد تا راحتی کار و کیفیت را بالا ببرد همچنین حجم در نظر گرفته شده برای این گوشی دارای میزان محدودی است و قطعات تولیدی این گوشی نیز توسط شرکت سامسونگ پشتیباین می شود.

The post عرضه گلکسی ایکس سامسونگ در سال آینده با صفحه نمایش ۳.۵ اینچ appeared first on آرگا.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *