فناوری جدید ارتش آمریکا در استفاده از هوش مصنوعی و تشخیص چهره از پشت دیوار

در تشخیص چهره به کمک فناوری هوش مصنوعی، سیستم هایی طراحی شده اند قادر می باشند تا از طریق گرمای صورت چهره هایی را که موانعی در جلوی آن قرار دارد تشخیص دهند.

فناوری جدید ارتش آمریکا در استفاده از هوش مصنوعی

با استفاده از هوش مصنوعی و قابلیت های آن آمریکا توانسته دوربین هایی طراحی کند که در فضای تاریک نیز می توانند چهره های افراد را شناسایی کنند در انجام این پروژه تحقیقاتی دانشمندان آمریکایی ناتانیل شورت، بنیامین ریگان و شوون هو مقالات متعددی را منتشر کرده اند.

دوربین های حرارتی در ارتش آمریکا اساس بسیاری از تجهیزات جنگی این ارتش را شامل می شود این دوربین ها می توانند در دستگاه های قابل حمل و غیر قابل حمل به کار گرفته شوند.

برای بدست آوردن اطلاعات از طریق هوش مصنوعی ابتدا توسط دروبین های حرارتی عکس برداری ها لازم صورت می گیرد و در مرحله بعد با استفاده از هوش مصنوعی این تصاویر تبدیل می شوند و به شما اطلاعاتی درباره وجود افراد در منطقه پشت مانع خواهد داد.

آمریکا این پروژه را در مراحل ابتدایی آن مورد بررسی قرار داده است و با به کارگیری سیستم های بیشتر و توسعه بیشتر در این زمینه قصد دارد تا این سیستم را به تشخیص در لحظه مجهز کند و به سرعت عمل بالایی در این کار برسد.

The post فناوری جدید ارتش آمریکا در استفاده از هوش مصنوعی و تشخیص چهره از پشت دیوار appeared first on آرگا.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *