قیمت گذاری مدل های ارزان خودرو آئودی R8 و V10 پلاس در بازار خودرو

خودرو آئودی R8 در مدل پایه ای آن دارای پیشرانه ۱۰ سیلندره و قابلیت دیفرانسیل عقب با قیمت ۲۶ هزار دلار ارزش گذاری شده است و خودرو V 10 پلاس با امکاناتی ویژه تر از قیمتی بیشتر برخوردار است.

مدل های ارزان خودرو آئودی R8 و V10 پلاس

نمونه استاندارد خودرو آئودی دارای چهار چرخ فرمان پذیر و محرک است که در مدل های مختلفی وارد بازار می شود و نمونه هایی از این خودرو که چهر چرخ فرمان پذیر دارند با مبلغ ۱۴۰ هزار دلار به فروش می رسند وزن این خودروها سبک و استاندار است.

مدل های ارزان خودرو آئودی R8 و V10 پلاس

ارزان ترین خودرو آئودی ۱۶۶ هزار و ۱۵۰ دلار است و مدل گران قیمت آن v 10 پلاس با قیمت ۱۹۵ هزار و ۶۵۰ دلار ارزش گذاری شده است. تولیدات محدود این خودرو در ایالت متحده عرضه آن را کم کرده است و با وجود میزان تولیدات کم قیمت این خودرو در حد معقولی ارزش گذاری شده است.

مدل های ارزان خودرو آئودی R8 و V10 پلاس

این خودرو در پایان سال در بازار دیده می شود از اطلاعات و امکانات فنی این خودرو می توان به قدرت ۵۰۴ اسب بخار، سرعت ۳.۷ ثانیه در ۱۰۰ کیلومتر، وزن سبک و مناسب آن و … اشاره کرد.

مدل های ارزان خودرو آئودی R8 و V10 پلاس

خودرو v 10 پلاس آئودی از قدرت ۶۱۰ اسب بخار برخوردار است و مسافت ۱۰۰ کیلومتر را در ۳.۲ ثانیه طی خواهد کرد عملکرد این خودرو بسیار بالا است و قابلیت های زیادی از آن ارائه خواهد شد.

The post قیمت گذاری مدل های ارزان خودرو آئودی R8 و V10 پلاس در بازار خودرو appeared first on آرگا.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *