مریلا زارعی ۴۴ ساله شد

ملیکا خواهر کوچکتر مریلا زارعی است که در برنامه کودک به عنوتان مجری و با نام خاله شاه دونه فعالیت دارد. مریلا زارعی همسر مهدی رجبی است و یک دختر با نام پارمیدا رجبی دارد.

ملیکا زارعی برای خواهرش مریلا نوشت:

٢۵فروردین

برای من فقط روز تولد تو نیست.
روز آفریده شدن عشق است.
..هر صبح ، هر عصر ،هر شب ،بذار بهتر بگم هر ثانیه خدا رو به خاطر داشتن تو …وجود تو …نگاه تو…حس مسولیت پذیری تو …انصاف تو ….شکر میکنم.

خواهرانگی دیگران رونمیدونم ،ولی میدونم من عاشق خواهری هستم که شاید در دنیای ما افراد زیادی او رو خواهر خودشون میدونن ….

بهت افتخار میکنم و ممنونم برای همه لحظاتی در کنارم بودی…گاهی مثل مادر اشکهام رو پاک کردی و با اون جملات قشنگت جهان رو برام زیرو رو کردی ، کلماتی که مطمئن هستم از ایمان قلبی تو به زبان میاد به من آرامش دادی …

شاید همه تو رو یک موجود جنگجو و قوی بشناسن اما شاید فقط چند نفر باشن که با تمام وجود تورو مظهر آرامش بدونن… تو در آرام کردن استادی و خوب میدونم که همه مشکلات عزیزانت رو در درونت نگهمیداری و بعدها میشه رد اون رو در نگاهت پیدا کرد

مریلای عزیزم در جهان امروز که همه ارتباطات به پیامک و عکس و پست محدود شده و مفهوم تمام اشعار زیبا به یک استیکر و برچسب ختم میشه این تبریک رو از طرف خودم و همه اونهایی که دوستت دارن و همیشه از این صفحه به تو عشق میفرستن بهت بگم تولدت مبارک خواهرجان روز تولدت رو که مقارن با مبعث رسول أکرم هست از طرف خودم و هوادارانت تبریک میگم.

شاید خیلی ها فکر کنند من مهربونتر از مریلا هستم ولی میخوام یک حقیقتی رو بهتون بگم مریلا از من مهربونتر …خوشرو تَر …دلسوزتر و حتی خوش قلب تر هست.
خواهری مثل مریلا برای من یک افتخار بزرگه

در آخر خواهرجان بدون
خواهر کوچولوت همیشه تو رو دوست داره،اگه بعضی مواقع کاری میکنم که کمی ممکنه از دستم ناراحت بشی به حساب کم تجربگیم بذار

دوستت دارم….
خداوند دنیای خواهرانگی همه رو همینطور عاشقانه نگهداره

تولد مریلا زارعی

The post مریلا زارعی ۴۴ ساله شد appeared first on آرگا.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *